Často kladené otázky

Fungujeme úplne inak. Nevyužívame umelú inteligenciu. Garantujeme anonymitu a diskrétnosť - Vaše údaje nie sú nikde zverejnené. S každým z Vás sa stretneme a urobíme pohovor, preto sa nemôže stať, že Vás niekto oklame. Pozrieme sa na Vás zo ženskej aj mužskej perspektívy. Celé hľadanie urobíme za Vás a dohodneme Vám aj rande na ktoré Vás pripravíme. Ak nájdeme nejaký blok, ktorý Vám zabraňuje nadviazať vzťah, spoločne ho prekonáme.

S nami nikdy nebudete mať pocit, že ste na to samy. #spoluzivotom

Vyberte si jeden z platených balíčkov.
Pri registrácii vyplňte všetky údaje čo najpresnejšie od srdca, nie cez EGO 😊. Nič neprikrášľujte, nemá to význam, zbytočne sa budete motať a strácať čas. Nezabudnite pri registrácii pridať tri čo najaktuálnejšie fotky (bez filtrov a Photoshopu !!!). Skúste porozmýšľať koho a čo hľadáte, ak presne neviete nevadí, my Vám pomôžeme.

Stačí byť otvorený a chcieť.

2 možnosti:

Všetky údaje, ktoré nám poskytnete sú zabezpečené a nebudú nikde zverejnené.

Porovnanie platenej a bezplatnej služby nájdete tu.

Zbierame tieto údaje a ostatné informácie od Vás, pretože sú základom našej služby hľadania partnerov. Okrem toho Vám tým aj šetríme čas, aby ste na otázky nemuseli odpovedať osobne a zdĺhavo.

Keď ste sa rozhodli pre jeden z balíčkov, po vyplnení dotazníka Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme si termín úvodného pohovoru. Skôr než sa dostavíte na pohovor je potrebné uhradiť platbu. Faktúru v hodnote 97 € Vám pošleme emailom. Na pohovore nám poviete niečo o sebe, o tom koho hľadáte a po dohode nám zaplatíte zvyšok sumy.

  1. Zaregistrujte sa u nás a vyplňte náš dotazník čo najpresnejšie, aby sme vedeli kto ste a čo hľadáte. Ste na správnom mieste, takže sa nemáte za čo hanbiť - preto, len úprimne 😊.
  2. Sú 2 možnosti:
  3. Keď ste sa rozhodli pre jeden z balíčkov, po vyplnení dotazníka Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme termín úvodného pohovoru. Skôr než sa dostavíte na pohovor je potrebné uhradiť platbu v hodnote 97 € (zvyšnú čiastku Vami zvoleného balíčka uhradíte po pohovore). Na pohovore nám poviete niečo o sebe, o tom koho hľadáte.
  4. Následne sa pustíme do práce a hľadáme pre Vás Vašu spriaznenú dušu. Dohodneme Vám rande a zvyšok je už na Vás. Každý balíček obsahuje istý počet randení (s rôznymi možnými partnermi - samozrejme, keď sa nájdete hneď na prvýkrát, už ostatné rande nemusíte absolvovať.)
  5. Balíčky obsahujú istý počet hodín koučingu. Každý človek nesie so sebou isté bloky, ťažké emócie, nespracované staré vzťahy, negatívny vzor z detstva. Cieľom koučingu je, tie bloky spracovať, nenosiť starý batoh do nového vzťahu. Zbavíte sa negatívnych programov a budete pripravení na šťastný partnerský vzťah.
  6. Pokiaľ ste sa rozhodli spolupracovať pasívne (Registrácia zadarmo), odporúčame Vám zaregistrovať sa do našej internej databázy (nikto Vás nebude vidieť okrem nás). To znamená, že akonáhle niekomu budeme hľadať partnera a Vy budete vhodný kandidát – oslovíme Vás.
Radi by ste mali pri sebe niekoho, s kým by ste radi zdieľali každodenné radosti, ale aj starosti? Ste na správnom mieste.

Prečo? Lebo pracujeme inak.

Nejdeme tuctovo. Vašu spriaznenú dušu hľadáme cielene, nie hocikoho.

Ste pripravení na cestu #spoluživotom ???

Nájdenie partnera je často blokované nespracovanými emóciami z predchádzajúcich vzťahov, alebo z detstva. Pomocou koučingu dokážeme tieto bloky prekonať a tak si pritiahnete do života toho, po kom túžite.

Všetky osobné informácie, ktoré zbierame, sa týkajú poskytovania a zlepšovania našich služieb. V mnohých prípadoch sú osobné informácie použité ako pseudonym, alebo sú anonymné.

Všetky údaje, ktoré nám poskytnete sú zabezpečené a nebudú nikde zverejnené.

Beriete na vedomie a súhlasíte s tým, že niektoré z týchto informácií (na ktorých sa dohodneme) budú poskytnuté klientom, ktorých Vám vyberieme v rámci našich služieb.

Po skončení spolupráce budú všetky Vaše osobné údaje bezpečne vymazané.

Prvý krok Vám pomôžeme urobiť my. Dohodneme Vám rande a po absolvovaní si ho spoločne analyzujeme.

Telefonicky ( +421 908 922 134 , alebo +421 907 610 016 ), emailom hello@dvaia.com, alebo cez kontaktný formulár, osobné stretnutie po vzájomnej dohode.

V rámci plateného balíčka zaručujeme sprostredkovať minimálny počet stretnutí počas šiestich mesiacov. V prípade zakúpenia balíčka PLATINUM počas dvanástich mesiacov.

Ak sú splnené podmienky garancie sprostredkovania, pričom nedošlo k sprostredkovaniu stretnutia v dohodnutom rozsahu, máte nárok na vrátenie 100% ceny za zakúpený balíček.

  1. Odstúpenie od zmluvy (bezplatná služba - vymazanie osobných údajov) klientom je možné kedykoľvek, na základe požiadavky cez kontaktný formulár z emailovej adresy z ktorej bol vyplnený dotazník.
  2. Odstúpenie od zmluvy (platená služba - vymazanie osobných údajov) klientom je možné kedykoľvek, bez nároku na vrátenie zaplatenej čiastky klientom, na základe požiadavky z emailovej adresy z ktorej bol vyplnený dotazník. Požiadavku je potrebné zaslať cez kontaktný formulár.
  3. Po vymazaní osobných údajov dostanete potvrdzujúci e-mail.